Pogrzeb + Janiny SIP

23 maja br. zmarła

+ Janina SIP z ul. Wieruszowskiej.
Msza św. w jej intencji zostanie odprawiona 28 maja 2019r. o g. 14.00 (wtorek) w naszym kościele.
Po mszy św. pochówek na cmentarzu parafialnym.
Różaniec w poniedziałek po Mszy św. wieczornej, dniu pogrzebu przed Mszą świętą ok. g. 13.20.
Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie...

PIELGRZYMKA DO SOKÓŁKI, GIETRZWAŁDU, ŚWIĘTEJ LIPKI I NIEPOKALANOWA

Serdecznie zapraszamy (we wrześniu 21-22) na pielgrzymkę do tych wyjątkowych miejsc: miejsca Cudu Eucharystycznego, prawdziwych objawień Matki Bozej - oficjalnie uznanych przez Kościół, sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce i Niepokalanowa - klasztoru załozonego przez św. Maksymiliana M. Kolbego. Zapisy do 14 sierpnia, liczy się kolejność zgłoszeń. Koszt 260pln. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie konieczna zaliczka 100pln. Przy zapisie bez zaliczki osoba wpłacająca ją moze nas wykluczyć z wyjazdu.

(W wakace tylko w dni tygodnia przed Mszą św.).