Uwaga! Chorzy i ich Opiekunowie! Uwaga!

Z względu na uroczystości pogrzebowe śp. Księdza Kanonika Dariusza Kowalka

proboszcza parafii pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła w Krotoszynie

które odbędą się w piątek, 05 lipca br. w kościele parafialnym pw. Św. Mikołaja w Parzynowie: o godz. 11.00 – Msza św. pogrzebowa, po Mszy św. pogrzeb na miejscowym cmentarzu parafialnym.

Odwiedziny chorych będa miały miejsce tylko w sobotę od g. 9.00. Za zmiany przepraszamy!

Gdyby komuś nie odpowiadał ten termin proszony jest o osobisty kontakt z kancelarią parafialną - 627312003

PIELGRZYMKA DO SOKÓŁKI, GIETRZWAŁDU, ŚWIĘTEJ LIPKI I NIEPOKALANOWA

Wyjazd pielgrzymki do pielgrzymki do: Sokólki - miejsca Cudu Eucharystycznego, Gietrzwałdu - prawdziwych objawień Matki Bozej - oficjalnie uznanych przez Kościół, sanktuarium Maryjnego w Świętej Lipce i Niepokalanowa - klasztoru załozonego przez św. Maksymiliana M. Kolbego w sobotę 21.09.br. o g. 4.50. Brak wolnych miejsc!

(W wakace tylko w dni tygodnia przed Mszą św.).