Życzenia na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Drodzy Parafianie,
     Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Tak, to prawda, bo choć tegoroczna Wielkanoc jest trudna dla nas wszystkich, to jednak zmartwychwstanie to jest coś, co przede wszystkim dokonuje się między nami a Panem Jezusem. A On nigdy nas nie zostawia. Dlatego życzymy Wam bliskości naszego zwycięskiego Pana, doświadczenia Jego miłości. Niech owoce Jego zmartwychwstania rozlewają się na całe Wasze życie osobiste, rodzinne i zawodowe. I tak jak kobiety, które poszły do grobu były zaskoczone brakiem Jezusa i obecnością Anioła, tak niech i u Was nie brakuje zdumienia nad wielkimi i cudownymi rzeczami, które Chrystus dla Was zrobi.
              Życzą ks. Piotr - proboszcz i ks. Mateusz - wikariusz

I KOMUNIA ŚWIĘTA 2020

Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii została przeniesiona na dzień 20 września 2020r. o godz. 10.00.

(W wakacje tylko w powszednie dni tygodnia przed Mszą św.).