Życzenia na uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

               Drodzy Parafianie,
     Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Tak, to prawda, bo choć tegoroczna Wielkanoc jest trudna dla nas wszystkich, to jednak zmartwychwstanie to jest coś, co przede wszystkim dokonuje się między nami a Panem Jezusem. A On nigdy nas nie zostawia. Dlatego życzymy Wam bliskości naszego zwycięskiego Pana, doświadczenia Jego miłości. Niech owoce Jego zmartwychwstania rozlewają się na całe Wasze życie osobiste, rodzinne i zawodowe. I tak jak kobiety, które poszły do grobu były zaskoczone brakiem Jezusa i obecnością Anioła, tak niech i u Was nie brakuje zdumienia nad wielkimi i cudownymi rzeczami, które Chrystus dla Was zrobi.
              Życzą ks. Piotr - proboszcz i ks. Mateusz - wikariusz« powrót

   

 

POMÓŻ ODNOWIĆ KOŚCIÓŁ

WESPRZYJ REMONT NASZEJ ŚWIĄTYNI

Szczegóły w zakładce: Dane parafii

MSZE ŚWIĘTE

Niedziela: 
9.00, 10.15 - Głuszyna
11.30, 17.00
Dni powszednie: 7.00, 18.00 (po zmianie czasu o g. 17.00)

I KOMUNIA ŚWIĘTA 2020

Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii została przeniesiona na dzień 20 września 2020r. o godz. 10.00.

Spowiedź święta

Pół gdziny przed każdą
Eucharystią

W pierwszy piątek miesiąca pół godz. przed każdą Mszą świętą

(W wakacje tylko w powszednie dni tygodnia przed Mszą św.).

Kancelaria parafialna

Godziny otwarcia: 
Czynne w poniedziałek - środę - piątek
pół godziny po wieczornej Mszy św., w sobotę od 9.00-10.00 (o zmianach czytaj w ogłoszeniach)

Komentarz do Ewangelii

stat4u